Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na 300 milyar dolar tepkisi: Londra’nın tefecileri bu kadar aptal mı?

Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklarından satırbaşları;

“Gençlerin 7’li masaya karnı tok. Bugün Denizli’de sizlerle bir ortaya gelerek ikili bayram yapıyoruz.

Biz 6 Şubat zelzeleleri nedeniyle uzunca bir müddet dikkatimizi, vaktimizi ve gücümüzü depremzedelere verdi. Sarsıntı bölgesini asla ihmal etmedik, bakanlarımız gece gündüz alanda.

“7’Lİ MASA 14 MAYIS’TA MEVTA OLACAK”

Bu sırada 6’lı masa terör örgütü uzantısı ile 7’li masa oldu. PKK ve FETÖ üyeleri Kılıçdaroğlu’nu desteklemek için inlerinden çıkmaya başladı. Bunlar 14 Mayıs’ta siyasi mevta olacak. İHA’larımızın o inlerde bombalamasına tahammül edemediler. Gelince İHA’ları SİHA’ları satacakmış. Ya sen kimsin? Neyi satıyorsun? Kendine gel. Bunların savunma sanayi üzere bir kaygısı yok.

Cumhur İttifakı’ndaki hasbi ortaklığımızla yola devam ediyoruz. Kimileri üzere yıkmaya değil, inşa etmeye geldi.

KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA REAKSİYON: LONDRA’NIN TEFECİLERİ BU KADAR APTAL MI?

Bay Kemal, bir gün şu kadar milyar dolar buldum, ülkeye getireceğim diyor. Ardına bakıyorsunuz ülkeyi Londra tefecilerine teslim etme niyeti çıkıyor.

Eski Türkiye’de iki anahtar vaadiyle gelip vatandaşımızı elindeki anahtardan eden zihniyet vardı. Onlar tekrar hortladı. ‘300 milyar dolar getireceğim’ diyor. Bu Londra’nın tefecilerinin işi gücü yokta sana neden bu kadar para versin? Bu 200 milyar doları getirdin nereye boca ettin? Nerede bu para? Madem getirdin adresini söyle bilelim. Bu adamın hayatı palavra. 200 milyar dolardan bahsediyor. 200 lira değil. Londra’nın tefecileri bu kadar aptal mı ya?

Türk Milleti senin bu palavralarına inanmaz ve 14 Mayıs’ta sana gereken dersi verecek. Biz hiç hayal satmadık. Ülkemize 21 yılda 3,5 trilyon dolar yatırıma kavuşturduk.

14 Mayıs bay bay Kemal’in ve yanındakilerin siyasi mevta olduğu gün olacak. Adayların hepsi sizin kantarınıza çıkıyor. Gençlik kollarımıza, bayan kollarımıza çok inanıyorum. Türkiye yüzyılını kime emanet edersiniz?

“DEPREM BÖLGESİNDE 650 BİN KONUT İNŞA EDECEĞİZ”

Deprem bölgesinde bir yıl içinde 319 bin konut yapacağız. Toplamda ise yaptığımız konut sayısı 650 bini bulacak. Bayramın ikinci günü de tamamlanan köy konutlarını teslim edeceğiz.

CHP ve bölücü örgütün uzantısı HDP, LGBT’cidir. LGBT’ye karşı bunlardan bir ses duydunuz mu? Duymadınız. Bunlar da aile kutsiyeti diye bir şey yok. Ancak biz ailemizin kutsiyetine inanıyoruz.

“AİLE KURUMUNU KORUYACAĞIZ”

Aile kurumunu yıkmaya yönelik kampanyalar sürat kazandı. Ailemizi maddi, manevi önlemlerle koruyacağız.

Ev hanımlarına emeklilik hakkı getireceğiz. Emekli olmak isteyen konut hanımlarının primlerinin üçte birini devlet olarak biz karşılayacağız.

En az bir bireyi çalışmayan aile bırakmayacağız. Şimdiye kadar verdiğimiz kelamların tamamını tuttuk.

Hayal satmadık, ayakları yere basan projeler uyguladık, yatırımlar yaptık.

14 Mayıs’ta Denizli’den yeniden rekor bir dayanak istiyorum. Tüm milletvekillerini AKP’den çıkarmaya hazır mısınız?

Kardeşlerim, biz 21 yıldır yalnızca eser ve hizmet siyaseti yaptık. Ülkemizin asırlık eksikliklerini bu türlü tamamladık.

Son 20 yılda Denizli’ye 70 milyar liralık yaptırım yaptı. Pekala bunlar ne yaptı? İzmir bunlarda değil mi? Yağmur yağdığında her tarafı sel götürüyor, Körfez’de kokudan durulmuyor.

İçeride ve dışarıda pusuda bekleyen ne kadar ülke ve millet düşmanı varsa ellerini ovuşturmaya başladı. Bunlar takviyesi Kandil’den alıyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir