Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan, Hakan Akkaya ile moda yarışmasında jürilik yapacak

2018 yılında futbolcu Arda Turan ile nikah masasına oturan Aslıhan Doğan Turan, tıpkı yıl Hamza Arda’yı 2020 yılında da Asil Aslan’ı kucağına aldı. Vaktinin büyük bir kısmını çocuklarına ayıran Aslıhan Doğan Turan, bir televizyon projesiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

YARIŞMADA JÜRİLİK YAPACAK

Lüks alışverişleriyle gündemden düşmeyen ve Instagram hesabının yanı sıra YouTube kanalında günlük yaşantısını takipçileriyle paylaşan Turan, moda yarışında jürilik yapacak. Turan’a Tarz İkonu müsabakasında başarılı modacı Hakan Akkaya eşlik edecek. Merakla beklenen yarışın çekimleri de başladı.

ARDA TURAN’DAN YORUM GECİKMEDİ

340 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından müsabakanın afişini paylaşan Aslıhan Doğan Turan, “Hakan Akkaya ile birlikte heyet koltuğunda oturacağımız, tarzların şiddetli uğraşını birlikte değerlendireceğimiz Tarz İkonu programımız çok yakında başlıyor” tabirlerini kullandı. Turan’ın paylaşımına yorum yapan eşi Arda Turan ise “Hayırlı olsun karıcığım” yazdı. Paylaşıma Seda Sayan, Selin İmer, Selin Ciğerci, Nihal Candan ve Esin Övet’ten tebrik yorumu gecikmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir