Üç Kız Kardeş canlı izle! Kanal D Üç Kız Kardeş 33. bölüm canlı izle! Üç Kız Kardeş yeni bölümde neler olacak?

Üç Kız Kardeş, Süreç Sinema imzalı, birinci kısmı 22 Şubat 2022 tarihinde yayınlanan, direktörlüğünü Eda Teksöz’ün üstlendiği, senaryosunu Erkan Birgören ve Betül Yağsağan’ın kaleme aldığı dram cinsindeki Türk televizyon dizisi. Üç Kız Kardeş canlı izle! Kanal D Üç Kız Kardeş 33. kısım canlı izle! Üç Kız Kardeş yeni kısımda neler olacak?

ÜÇ KIZ KARDEŞ CANLI İZLEME LİNKİ VAR MI?

Üç Kız Kardeş dizisini televizyondan yahut Kanal D’nin resmi web sitesi üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

ÜÇ KIZ KARDEŞ NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Üç Kız Kardeş her hafta Salı günü saat 20:00 ‘da Kanal D’de ekranlara geliyor.

ÜÇ KIZ KARDEŞ KONUSU NE?

3 kız kardeşin isimleri Türkân, Dönüş ve Derya’dır. Sadık Beyefendi ve Nesrin Hanım’la birlikte kucak kucağa oturur ve onları bekleyen şahane yılların hayallerini kurarlar.

ÜÇ KIZ KARDEŞ YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Üç Kız Kardeş 33. Kısım 2. Ön İzleme yayınlandı! Türkan, Somer’e kendisini affettirmeye çalışıyor! Çabucak İzle! Üç Kız Kardeş’in son kısmın akabinde yeni kısmından 2. ön izleme tanıtımı yayınlandı! Üç Kız Kardeş 32. kısım sonrası 3 Ocak Salı günü yayınlanacak olan yeni kısmında neler olacağı merak uyandırdı! Üç Kız Kardeş 3 Ocak Salı akşamı yayınlanacak olan 33. kısım 2. Ön İzleme yayınlandı!

Türkan, Somer’in kaldığı dağ konutunda kendisini affettirmenin yollarını arıyor. Somer, Türkan’a hudutlu olsa da, sevdiği bayanın bu atağı karşısında şaşkınlık yaşıyor.

ÜÇ KIZ KARDEŞ SON KISIMDA NELER OLDU?

Üç Kız Kardeş 27 Aralık Salı akşamı yayınlanan 32. kısımda Mine’ye ulaşamayan Somer, Türkan’la da iplerini koparacak noktaya gelir. 27 Aralık Salı günü yayınlanan Üç Kız Kardeş 32. kısmında neler oldu? Üç Kız Kardeş yeni kısmıyla HD kalitede Kanal D’de! Somer, Kiraz’ı Mine’ye teslim edenin Türkan olduğunu öğrenince büyük bir hayal kırıklığı yaşar.

Türkan ve Somer ortasında büyük bir yüzleşme yaşanır. Türkan ve Somer’in bu tansiyonları Rüçhan ve Türkan ortasında da meselelere neden olur. Sadık ve Nesrin barışma kararı almışken, Fatih’in düştüğü çaresizlik Kalender ailesini yeni bir çıkmazın içine sokar.

Mustafa ve Derya’nın arkadaşlıkları aşk yolunda ilerlerken, Sevilay’ın Korman ailesinde uzunluk göstermesi Özer’i güzelce köşeye sıkıştırır. Sevilay, Özer’e karşın kararlarının gerisinde durur. Rüçhan ise bu bahiste daha büyük adımlar atmaya başlar. Mine’ye ulaşamayan Somer, Türkan’la da iplerini koparacak noktaya gelir. Türkan da yaşanılan bu olaylardan sonra bir karar verir. Korman ve Kalender ailesi için Yılbaşı gecesi kutlaması beklenmedik müsabakalara neden olur.

Üç Kız Kardeş yeni kısımlarıyla her salı akşamı 20.00’de Kanal D’de…

ÜÇ KIZ KARDEŞ OYUNCULARI KİMLER?

İclal Aydın – Nesrin

Özgü Kaya – Türkan

Almila Ada – Dönüş

Melisa Berberoğlu – Derya

Reha Özcan – Sadık

Berker İnanç –

Veda Yurtsever – Rüçhan

Benian Dönmez –

Nazlı Senem Ünal –

Demircan Kaçel – Mesut

Vural Şahanoğlu – Serdar

Hakan Atalay –

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir