Televizyon ekranlarından tanınan ünlü dermatolog kabusu yaşadı

Birçok televizyon programında uzunluk gösteren ve toplumsal medyada önemli bir takipçi kitlesine sahip dermatoloji uzmanı Demet Akpolat, 26 Mayıs 2022 günü başına geleceklerden habersiz iş yerine gitti. Akabinde cildiyle ilgili süreç yaptırmak için kliniğe gelen Ayşegül İ. (34), kendisinden evvel gelen hastalar da bulunduğu için randevu sırasına girdi.

Bir mühlet bekledikten sonra kendisine bir türlü sıra gelmediğini söyleyen Ayşegül İ., teze nazaran hudut krizi geçirdi.

Klinikte bağırmaya başlayan Ayşegül İ’nin sesini duyan ünlü dermatolog, müşterisinin yanına gelerek sakinleştirmeye çalıştırsa da işler sarpa sardı. Hasta Ayşegül İ’nin Hekim Akpolat’ın üzerine yürümesi üzerine ikili ortasındaki konuşma şiddetli bir arbedeye dönüştü.

HAKARET YAĞDIRDI

Sabah’ta yer alan haberde; Ayşegül İ’nin “Gerizekalı, ayağına gelen müşteriyi gönderiyorsun, bitireceğim sizi” kelamları üzerine ünlü hekim soluğu savcılıkta aldı.

Demet Akpolat, kliniğine hasta olarak gelen Ayşegül İ’nin kendisine hakaret ve tehdit ettiğini söyleyerek savcılığa cürüm duyurusunda bulundu. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Savunmasında suçlamaları kabul etmeyen kuşkulu bayan, olay günü gecikme nedeniyle sitemde bulunduğunu, kendisine kapıyı gösterdiklerini ve çıkmadığı halde dışarı atılmakla tehdit edildiğini söyledi.

KAMERA KAYITLARI İNCELENDİ

Savcılık, olaya ait kamera manzaralarını izlediğindeyse kuşkulu bayanın Hekim Akpolat’ın üzerine yürüdüğünü tespit etti.

Hazırladığı iddianamede savcılık, kuşkulu Ayşegül İ’nin ‘Tehdit’, ‘Yaralamaya teşebbüs’ ve ‘Kamu görevlisine karşı hakaret’ cürümlerinden 4 yıl 4 ay 15 güne kadar mahpusla cezalandırılmasını talep etti. Kuşkulu bayanın yargılanmasına önümüzdeki günlerde İstanbul Anadolu Asliye Ceza Mahkemesi’nde başlanacak.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir