Şok’un cirosu 2022 yılında yüzde 108,7 arttı

Şok Marketler, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamada, ciro artışı ve çalışan sayısı hakkında bilgi verdi. Buna nazaran, Şok Marketler, 2022 yılında cirosunu yüzde 108,7 artışla 59,3 milyar TL’ye yükseltti, çalışan sayısı ise 45 bini aştı.

Anka’nın aktardığına göre açıklamada ŞokMarketler CEO’su Uğur Demirel’in değerlendirmelerine de yer verildi. Demirel şirket faaliyetleri hakkında şunları aktardı:

HATAY ARSUZ’DA YAKLAŞIK 200 TON LİMONU SATIN ALDIK: Bilhassa zerzevat ve meyve alanındaki satın almalarımızda önceliği bölgedeki üreticilere veriyoruz. Hatay Arsuz’da bahçelerde olgunlaşan yaklaşık 200 ton limonu üreticilerle birlikte toplayarak satın aldık. Böylelikle ağaçta bekleyen eserlerin kollarda çürümesini engellerken, çiftçimize de gelir imkanı sağladık.

İŞE ALIMLARDA ÖNCELİĞİ DEPREMZEDELERE VERECEĞİZ: Öte yandan istihdama olumlu katkı sağlayabilmek için bu yıl ülkemiz çapında yapacağımız işe alımlarda önceliği ilgili işin ihtiyaçlarını karşılayan depremzede vatandaşlarımıza vereceğiz. Milletimizle güç birliği yaparak bu güç günleri atlatacağımıza inanıyoruz. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir