Sevilen GTA oyununa veda edin!

Oyuncuların çevrimiçi oyunlara, modlara ve özel içeriklere erişmesini sağlayan abonelik bazlı hizmet Playstation Plus, önümüzdeki yılda platforma veda eden üretimleri paylaştı. Bununla bir arada GTA serisinin sevilen oyunu da PS Plus’tan kaldırılacak.

Gta Vice City, Playstation Plus‘tan kaldırılıyor!

Playstation Plus, her ay sistemli olarak platforma yeni eklenecek ve kaldırılacak oyunları paylaşıyor. O denli ki geçtiğimiz dakikalarda Şubat 2023 itibariyle kaldırılacak oyunları açıklayan PS Plus, GTA Vice City – The Definitive Edition’ı Oynamak için Son Talih kısmına ekledi. Bu da oyunun platformdan kaldırılacağı manasına geliyor.

Playstation Plus ve Rockstar Games tarafından ise GTA Vice City – The Definitive Edition’ın kaldırılma sebebine dair rastgele bir bilgi verilmedi. Şubat 2023’te Playstation Plus‘tan kaldırılacak tüm oyunlar şu biçimde sıralandı;

Playstation Plus, 880 TL’lik oyunları fiyatsız verecek!

GTA Vice City – The Definitive Edition

Agatha Christie: The ABC Murders

The Book of Unwritten Tales 2

Rad Rodgers

SkyDrift Infinity

Sparkle Unleashed

The Turing Test

Sine Mora EX

Pure Farming 2018

Yukarıda yer alan Pure Farming 2018’in kaldırılacağı net tarihi belirli değil. Başkalar oyunlar ise 21 Şubat 2023 itibariyle PlayStation Plus kütüphanesine veda edecek. Oyuncular, bu üretimleri PS Plus aboneliğinin dışında satın alarak oynayabilirler.

PlayStation Plus abonelik planları

DeluxeExtraEssential1 aylık abonelik70.00 TL60.00 TL40.00 TL3 aylık abonelik190.00 TL165.00 TL100.00 TL12 aylık abonelik460.00 TL400.00 TL240.00 TLÖne çıkan ayrıcalıklarıKlasikler kataloğu,

oyun deneme sürümleriOyun kataloğu,

Ubisoft+ klasikleriAylık oyunlar,

çevrimiçi çok oyunculu,

özel indirimler

Peki sizler PlayStation Plus’a veda eden oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce GTA Vice City neden kaldırıldı? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir