Melo Duyurdu! Alex de Souza ve Felipe Melo Depremzedelere Destek İçin Yardım Maçı Organize Edecekler

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 vilayette yıkıma sebep olan zelzeleler sonrası yaraları sarmak için tüm Türkiye tek yürek oldu. Bir periyot Galatasaray forması giyen Brezilyalı Felipe Melo ve Fenerbahçe’nin efsane isimlerinden Alex de Souza da birlikte yardım maçı organize etmeyi planladıklarını duyurdu. Detaylar ⬇️

Türkiye’yi sarsan zelzele felaketinin tesirleri sürerken, geçmişte ülkemizde top koşturan yabancı futbolcular da bu duruma kayıtsız kalmadı.

Bir periyot Galatasaray forması giyen Brezilyalı Felipe Melo, Fenerbahçe’nin efsane isimlerinden Alex’le konuştuğunu ve bir yardım maçı organize etmeyi planladıklarını duyurdu.

Kararı Fenerbahçe efsanesi Alex ile aldıklarını belirten Melo, şunları söyledi;

‘Bu kampanyanın dışında yardım için çok düşündüm. Tahminen de ilerde bağış için özel bir maç düzenleyebiliriz. Türk halkının dayanağa gereksinimi var. Ben Türkiye’yi çok seviyorum.

1 saat evvel Alex de Souza ile konuştum. Biliyorsunuz yalnızca Fenerbahçe’nin idolü değil, herkesin idolü. Bir karar verdik. Sene sonu maç yapalım dedik.

Tüm dünya Türkiye’yi konuşuyor şu an. Tahminen bir ay sonra Türkiye’yi kimse konuşmayacak. Bu olayları herkes unutacak lakin bizler unutmayalım. O vakitlerde biz maç yapabiliriz.

Gün Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor günü değil. Gün birliktelik vakti. Ulusun toplanması lazım. Türkiye için birlikte olmamız lazım. Umarım ilah Türkiye’yi korur. Elimden gelen her şeyi yapacağım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir