Ebru Şallı: Üzüntüden dişimi kırdım ve büyük bir ameliyat geçirdim

Eski model Ebru Şallı, Maraş merkezli ve 11 ili etkileyen sarsıntılardan çok etkilendiğini söyledi. Şallı, “Üç hafta hiç uyumadım, uyku ilacı almadan da uyuyamıyorum, ıstıraptan dişimi sıkmaktan dişimi kırdım ve büyük bir ameliyat geçirdim” dedi.

Önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Şallı muhabirlerin “İyi gördük sizi” demesi üzerine, “İyi değilim aslında, pek keyfimiz yok sarsıntıdan ötürü, uygun olmaya çalışıyoruz, hayat devam ediyor, bizler de çalışıp bir şeyler yapacağız ki ayakta durabilelim, daha fazla yardım yapabilelim” tabirlerini kullandı.

Şallı kelamlarına şöyle devam etti:

“Ben çok etkilendim sarsıntıdan, 3 hafta hiç uyumadım, uyku ilacı almadan da uyuyamıyorum, hüzünden dişimi sıkmaktan dişimi kırdım ve büyük bir ameliyat geçirdim. Pars hastanede tedavi görürken bir dişimi sıkmaktan kırmıştım artık de sarsıntıdan sonra bir dişimi daha kırdım. Sonlarım bozuldu hayattan keyif alamıyorum, çocuklar kelam konusu olunca varsayım edersiniz ki ben hiç dayanamıyorum.”

‘BU SÜREÇTE 3 KİLO VERDİM’

Olası İstanbul sarsıntısı hakkında da konuşan Şallı “Bu orta düşümde daima sarsıntı oluyor, daima bunu görüyorum. Uyuyamama sebeplerimden biridir bu durum da, ince biri olduğum için kilo vermemem lazım ancak bu süreçte 3 kilo verdim. Sıkıntı vakitler geçiriyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir