Bursa İnegöl’den öğrencilerin içini ısıtan jest

BURSA (İGFA) –İnegöl Belediyesi, her fırsatta öğrencilerin yanında olmaya devam ediyor. Öğrenciler için çeşitli tertipler, etkinlikler yaparak katkı sunan İnegöl Belediyesi’nin imtihan periyotlarında öğrenciler için gerçekleştirdiği fiyatsız çorba ikramları da artık bir geleneğe dönüştü. Her vize ve final periyodunda Uludağ Üniversitesi yerleşkesinde bulunan İşletme Fakültesi ve Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine yapılan çorba ikramları, bu imtihan devrinde de devam ediyor.

400 ÖĞRENCİYE HER SABAH SICAK ÇORBA İKRAMI

Uludağ Üniversitesi İnegöl Yerleşkesinde öğrencilere imtihan haftası boyunca kurulan stanttan çorba ikramı gerçekleştiriliyor. İmtihan süreçlerinde gece geç saatlere kadar ders çalışan öğrencilerin sabah kahvaltı telaşı ile uğraşmaması ve kahvaltılarını yapmadan da imtihana girmemesi için yapılan uygulama Pazartesi günü başladı. Çorba ikramları hafta boyunca 09.00-11.00 saatleri ortasında devam edecek. Öğrencilere bu müddet zarfında her gün farklı çorbalar ikram ediliyor. Günlük 400 dolayında öğrenci, çorba ikramından faydalanıyor.

BAŞKAN TABAN ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Belediye Lideri Alper Taban’da dün sabah saatlerinde Uludağ Üniversitesi İnegöl Yerleşkesini ziyaret ederek çorba ikramı yapılan stantta öğrencilerle bir ortaya geldi. Öğrencilerle birlikte çorbanın tadına bakan Lider Taban’a öğrenciler de bu jest için teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir