26 yaşındaki oyuncu Erica Hoy trafik kazasında hayatını kaybetti

Ünlü oyuncu Erica Hoy, trafik kazasında hayatını kaybetti. Kazaya neden olan şoför, olay yerinden kaçtı.

26 yaşındaki Avustralyalı oyuncu Erica Hoy, geçirdiği trafik kazası nedeniyle hayatını kaybetti. Araçta bulunan öteki iki kişinin ağır yaralanmasına sebep olan şoför olay yerinden kaçtı. Şoför daha sonra polisin başlattığı operasyon sonucunda yakalandı.

Otobanda bir aracın sıkıştırdığı Erica Hoy’un bulunduğu araba kamyonla çarpıştı. 26 yaşındaki oyuncu, ikiz kardeşi ve erkek arkadaşının gözleri önünde hayatını yitirdi.

Haber Globel’in İngiliz Daily Mail gazetesinden aktardığı habere nazaran, araçta bulunan kız kardeşi Lisa ve 29 yaşındaki erkek arkadaşı Mike Reader ağır yaralandı.  

Sürücü olay yerinden kaçtı 

Kazaya neden olan şoför olay yerinden kaçarken gruplar kelam konusu kişinin yakalanması için geniş çaplı bir operasyon başlattı. Kısa mühlet sonra kazaya sebep olduğu belirtilen Carlie Eileen Richards takımlar tarafından yakalandı.

Ülke basınında yer alan haberlere nazaran, 38 yaşındaki bayan olay yerinde gözaltına alındı. Richards’ın tehlikeli araç kullanarak mevte neden olmak, kaza mahallini terk etmek ve soruşturmaya pürüz olmak cürümlerinden hakim karşısına çıkarılacağı açıklandı. Yaralıların tedavisinin devam edildiği öğrenildi. 

Erica Hoy kimdir? 

Henüz mesleğinin başında olan Hoy, oyunculuk mesleğine geçtiğimiz yıl yayınlanan ‘Jo-Anne Spirit Guide’ isimli dizi ile adım atmıştı. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir