Potanın Tarzanları 29 Aralık’a hazırlanıyor

MANİSA (İGFA) – Potanın Tarzanları, Türkiye Sigorta Basketbol Harika Ligi (BSL) 14’üncü hafta maçında Ege Derbisinde Çağdaş Bodrum Spor’u Muradiye Spor Salonu’nda konuk edecek. Yeşil-beyazlı kadro, bu dönem taraftarlarının da dayanağıyla Türk Telekom ve Bursaspor üzere değerli kadroları mağlup etmeyi başardı.

Play-off yolunda büyük kıymete sahip olan ve 29 Aralık Cuma günü saat 20.30’da oynanacak gayrete tüm Manisalılar davet edildi.

Manisa BBSK Lideri Bora Çaylan, “Taraftarlarımızın dayanağı gücümüze güç katıyor. Bizi son topa kadar destekleyen ve adeta 6. adam olarak parkeye tesir eden taraftarlarımızı Ege Derbisinde oynayacağımız Bodrumspor maçımıza da davet ediyorum. Geçtiğimiz hafta Büyükçekmece karşısında kendi ismimize dönemin en makus çabasına imza attık. Ancak bu uzun bir maraton ve şüphesiz bu türlü maçlar da oynayacağız. Lakin biz ayağa kalkmasını çok yeterli bilen bir grubuz. Dönem sonunda hedeflediğimiz noktaya taraftarlarımızın, Manisalıların dayanağıyla daima birlikte geleceğimize yürekten inanıyorum. Cuma günü Muradiye Spor Salonu’nda boş koltuk kalmasın. 2023’e hoş bir veda, yeni yıla yeni bir zaferle merhaba diyelim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir