O Kız canlı izle! 1 Mart Kanal D O Kız 22. bölüm canlı izle! O Kız son bölümde neler oldu? Kanal D canlı izle!

O Kız, Content House imzalı, direktörlüğünü Hasret Günhan’ın üstlendiği, senaryosunu ise Sırma Yanık’ın kaleme aldığı, birinci kısmı 21 Eylül 2022 tarihinde yayımlanan dram cinsindeki Türk televizyon dizisidir. O Kız canlı izle! 1 Mart Kanal D O Kız 22. kısım canlı izle! O Kız son kısımda neler oldu? Kanal D canlı izle!

O KIZ CANLI YAYIN LİNKİ VAR MI?

O Kız dizisini Kanal D’den yahut Kanal D’nin resmi web sitesinden izleyebilirsiniz.

O KIZ SON KISIMDA NELER OLDU?

Kanal D’nin her kısmı merakla beklenen dizisi O Kız 21. kısmıyla 22 Şubat Çarşamba akşamı ekrana geldi. 22 Şubat Çarşamba günü yayınlanan O Kız’ın yirmi birinci kısmında neler oldu? O Kız 21. Kısmında Sitare, Zeynep’e tüm geçekleri anlatıyor! O Kız 21. Kısım full izle! O Kız yirmi birinci kısımda neler oldu? O Kız dizisi oyuncuları kimdir? Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Lisanın Döğer’in olduğu O Kız dizisi Zeynep ve zeka geriliğine sahip babası Kadir’in hayatını mevzu alıyor!

O Kız’ın 22 Şubat Çarşamba günü yayınlanan 21. Kısmında Sitare’nin dünyası başına yıkılıyor!

Sitare ve Ozan hesaplaşması kıran kırana devam ederken, Zeynep daha fazla dayanamaz ve ortaya çıkar. Sitare ve Ozan dev bir şok yaşar, Zeynep onlara açıklama yapma fırsatı bile vermeden nişanı terk eder. Melek, dünyası başına yıkılmış olan Zeynep’i avutmak için çabucak devreye girerken, Sitare ikisini yan yana gördüğü an Melek’in oyununa geldiğini anlar lakin birinci defa konum alamayacak kadar gafil avlanmış haldedir. Sitare topa süratle Kadir’i sokar. Kadir’e, Zeynep’in ona küstüğünü anlatıp, ondan yardım ister. Küslüklere hiç dayanamayan Kadir, Sitare ve Zeynep’i barıştırmak için kolları sıvar ve ikisini bir emrivakiyle bir ortaya getirir. Sitare, Zeynep’le yalnız kalma fırsatı bulduğu an yapabileceği tek şeyi yapıp, ona Ozan’la ilgili günah çıkartır.

O Kız, heyecan dolu yeni kısımları ile her çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

O KIZ YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

O Kız 22. Kısım Fragmanı – 2 yayınlandı! Sitare, Zeynep’in gerçek babasının peşinde!

Melek’in annesi olduğunu öğrenen Zeynep, büyük bir yıkım yaşar. Sitare ise birinci sefer tattığı gerçek sevginin bedelini ödemektedir. Getirdiği sürpriz isimle yer yerinden oynayacaktır.

O Kız özetsiz yeni kısmıyla çarşamba 20.00’da Kanal D’de!

O KIZ KONUSU NE?

Erkan Petekkaya sürpriz bir karakterle izleyici ile buluşacak. Zıt köşe bir karakterle ekrana gelecek olan usta oyuncu, O Kız’da Kadir karakterine hayat verecek. Kadir’in, 45 yaşında olmasına karşın 5 yaşında bir çocuğun saflığıyla algıladığı hayat, ne kadar acımasız olsa da içindeki bitip tükenmeyen sevgi hayatındaki herkesi sarıp sarmalayacak.

Merakla beklenen dizide Sitare karakterine başarılı oyuncu Sezin Akbaşoğulları hayat verecek. Sitare, 30’lu yaşların sonunda, hoş ve yırtıcı bir iş bayanı. Yalnızca hoşluğu ve seksapeliyle değil cool duruşu, karizması ve başarısıyla da baş döndürücü bir bayan. Dünün reklam ajansı patroniçesiyken, yeniliklere açık, âlâ koku alan burnuyla geleceğin toplumsal medyada olduğunu öngörmüş ve dalın en esaslı toplumsal medya ajansının sahibi olmuştur.

O KIZ OYUNCU KADROSU

Erkan Petekkaya : Kadir

Sezin Akbaşoğulları : Sitare

Cengiz Orhonlu : Ozan

Dilin Döğer : Zeynep

Ahmet Mekin : İsmail

Asiye Dinçsoy : Türkan

Orhan Kılıç : Fevzi

Ayten Uncuoğlu : Fatma

Münire Apaydın : Nimet

Ilgın Çakır : Mine

Melih Selçuk : Salih

Ece Efe : İpek

Göktuğ Yıldırım : Mustafa

Cem Kurtoğlu : Arkın

Ali Öner : Doruk

Deniz Bakacak : Seda

Mustafa Konak : Yusuf

Nehir Gökdemir : Esma

Zeynep Sönmez : Seher

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir