Ebru Şahin-Cedi Osman çiftinden yeni paylaşım

Aşkları, 2020 yazında Alaçatı’da başlayan Ebru Şahin işe Cedi Osman, keyifli birlikteliklerinin akabinde hayatlarını birleştirme kararı almıştı. Kapadokya’da sevgilisinin evlilik teklifine ‘evet’ diyen Ebru Şahin, 1 Temmuz’da Makedonya’nın Ohrid kentinde ünlü basketbolcuyla nikah masasına oturmuştu. Yakın dostlarının ve aile fertlerinin katıldığı samimi bir merasimle evlenen ikilinin şahitliğini yakın dostlarından Abdullah Bulut ve Okan Can Yantır üstlenmişti.

Ünlü çiftin Makedonya’da kıyılan resmi nikâhın akabinde Türkiye’ye gelerek Çeşme’de yaptıkları düğününe; sanat, sosyete ve spor topluluğundan tanınmış simalar katılmıştı. Merasimdeki temsili nikahı Acun Ilıcalı kıymıştı.

 

BALAYI KEYFİNİ PAYLAŞTI

Balayı için birinci olarak Alaçatı’yı tercih eden ve sonrasında Yunanistan’a giden ünlü çift, rotalarını Seyşeller’e çevirmişti. Afrika’dan sonra İtalya’ya giden Şahin ile Osman, Türkiye döndüklerinde de soluğu Çeşme’de almıştı. Tatillerinden keyifli anları takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen çiçeği burnunda ikili, binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

TATİL SONRASI İSTANBUL TURU

Tatil sonrası İstanbul’a dönen Ebru Şahin ile Cedi Osman, Etiler’de görüntülenmişti. İkili, Makedonya’da kıyılan nikah merasimi ve Çeşme’de yaptıkları düğün hakkında konuşmuştu.

Yeni evli çift, mevzuyla ilgili olarak, “Her şey çok hoştu. Yakınlarımız ve sevdiklerimizle çok hoş eğlendik. Hoş de bir yaz geçirdik. Harika bir düğün oldu” demişlerdi. Uzun süren balayı tatilinin sorulması üzerine ise ikili, “Balayımız çok keyifliydi. Hem kültür oldu hem de dinlenme oldu. Artık iş vakti” sözlerini kullanmıştı.

EŞİNİ YALNIZ BIRAKMADI

Şahin, 2022 Avrupa Basketbol Şampiyonası için A Ulusal Erkek Basketbol Grubu’nda ter döken Cedi Osman’ı yalnız bırakmamıtı. Keyifli anlarını takipçilerinin beğenisine sunan hoş oyuncu, basketbolcu eşini desteklemek için Tiflis Arena’da yerini almıştı.

Ebru Şahin, 2022 Avrupa Şampiyonası’nda Ulusal Basketbol Takımı’mızın A Kümesi ikinci müsabakasında Bulgaristan ile karşı karşıya geldiği maçtaki 101-87 galibiyetinde 25 sayıyla büyük hissesi olan eşi Cedi Osman’ı maç sonunda sarılarak tebrik etti ve o anı Instagram hesabından paylaşmıştı.

DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

A Ulusal Basketbol Kadrosu ile Fransa, 2022 Avrupa Şampiyonası son 16 tipinde karşı karşıya gelmiş; çabayı uzatma çeyreğinde Fransa 87-86 kazanmıştı. Müsabaka sonrası Cedi Osman’a maçın olağan mühletinin son saniyelerinde kaçırdığı hür atışlar yüzünden reaksiyon gösterilmişti.

Basketbolcu Buğrahan Tuncer de maç sonu yaptığı açıklamada, “2019’dan sonra artık de bu. Herkes çok üzgün. Yeniden imkansızı başardık. Olağan müddette 10 sayıyla kazanacağımız maçı uzatmada kaybettik. Herkes çok üzgün takımda” sözlerini kullanmıştı.

“ART NİYET VE KİŞİSELLİK BUDUR”

Bunun üzerine Tuncer’in açıklamalarına gönderme yapan Cedi Osman’ın oyuncu eşi Ebru Şahin, “Turnuva boyunca oyuncular yorgunluktan ve gayretten bayılacakken, turnuvada 1 maçta toplam 10 dakikası olmayanlar gününe şükredip grubuna teşekkür edeceğine hatırlatma yapıyor. Arka niyet ve kişisellik budur. Bu türlü star olamazsınız, ancak nankör evet” tabirlerini kullanarak Tweet atmış; lakin yansılar sonrası bu paylaşımını silmişti.

Tuncer’in sevgilisi Eda Ece’nin ise meslektaşı Şahin ile polemiğe girmeden sırf A Ulusal Basketbol Grubu’nu tebrik eden bir paylaşım yapması, hayranlarının takdirini toplamıştı.

Ebru Şahin’in sert açıklamaları ile ilgili konuşan Tuncer ise “Ben yanlış bir şey söylemedim. Bu husus hakkında söyleyecek bir şey yok” sözlerini kullanmıştı.

AŞIKLAR, CLEVELAND’DA

Şimdilerde eşi Cedi Osman ile ABD’de olan Ebru Şahin, Cleveland’da çekilen pozlarını “Bakarken filtreye gerek yok” notuyla takipçilerinin beğenisine sundu. Keyfi yerinde olduğu görünen hoş oyuncu, eşiyle çektiği kareyi de kalp emojisiyle yayınladı. Buna kayıtsız kalmayan Cedi Osman da tıpkı kareyi kendi toplumsal medya hesabından paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir