Britney Spears’tan sert tepki: “Ben daha ölmedim”

Dünyaca ünlü pop müzikçisi Britney Spears, biyografik bir sinemada kendisini canlandırmak istediğini açıklayan Millie Bobby Brown’a ateş püskürdü.

13 yıl boyunca babasının vesayeti altında tutulan, ilaç kullandırılan ve yakın vakitte özgürlüğüne kavuşan pop müzikçisi Britney Spears, kendisi hakkındaki biyografik sinema talebine sert reaksiyon gösterdi.

“Stranger Things” ve “Enola Holmes” üretimleriyle tanınan aktris Millie Bobby Brown (18), “The Drew Barrymore Show”un pazartesi günkü kısmında bir biyografik sinemada Spears’ı canlandırmayı umut ettiğini açıklamıştı.

Millie Bobby Brown…

“Gerçek bir insanı canlandırmak istiyorum” diyen Brown, süperstarla olan öyküsünün benzeştiğini ve onu anlayabildiğini söylemişti. Genç aktris de birebir Spears üzere, genç yaşta şöhrete kavuşmuştu.

HOŞ KARŞILAMADI

Ancak bu istek, ünlü müzikçi tarafından pek de güzel karşılanmadı. Spears, Instagram hesabında yayınladığı ve ailesini de eleştirdiği uzun bir bildiride, “İyi haber, düzgün haber!!! Hâlâ nefes alıyorum… Bana hayat veren birebir iki kişinin, hayatımı alan tıpkı iki kişi olması komik… lakin bilin bakalım ne oldu !!! Yaşıyorum ve tekrar nefes alıyorum !!! Evet biliyorum bu hafta Instagram’da çok fazla paylaşım yaptım… biraz eğlenceli olsa da !!! Artık nefes aldığıma göre… Vaktim var… farklı! Beğendim !!!”

“Hayatım hakkında sinema yapmak isteyen beşerler olduğunu duydum… ahbap ben ölmedim !!! Çok açık olsa da benim ölmemi tercih ettiler… Sanırım ailem artık kapılarını kilitleyecek!!!”

“Her iki halde de… Yalnızca merhaba demek ve bu harika kapıları paylaşmak istiyorum !!! Bu hafta biraz fazla paylaşım yaptım… Utandım!!! Anladım… oh uygun !!! Âlâ günler ☀️ !!!” diyerek bu fikre karşı olduğunu ortaya koydu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir