Uçakta istediğiniz yere oturmak için uygulayabileceğiniz küçük tüyo

Gezgin bir bayan, uçakta bir sıra koltuğu kendinize ayırmak için uygulayabileceğiniz kolay bir tüyo paylaştı.

21 farklı ülkeye giden ABD’li Janelle isimli bir bayan, toplumsal medya hesabında paylaştığı bir görüntüyle uçakta koltuk rezervasyonu yaparken uygulanabilecek kolay bir usul paylaştı.

TikTok’taki 129.000 takipçisine seslenen Janelle, kimsenin orta koltuğu istemediğini vurgularken çiftlerin koridor ve pencere tarafındaki koltuklara rezervasyon yaptırmasını tavsiye etti.

Daily Mail’in haberine nazaran, Janelle görüntüde, “Eşiniz, erkek arkadaşınız, kız arkadaşınız, arkadaşınız, her kimse ile rezervasyon yaparken, koridor ve pencere koltuğunu ayırtın zira kimsenin orta koltuğu istemediğini unutmayın.”

“Yani kimsenin orta koltuğu satın almama yahut aranızdaki koltuğa yerleştirilmeme ihtimali var, işte o vakit kendinize ilişkin bütün bir sıranız olabilir.”

“Birçok kişi muhtemelen orta koltuğu ayırtmaktan kaçınacaktır, fakat yaparlarsa, her vakit arkadaşınızın yanına oturmak için ‘takas etme’ seçeneğiniz var. Zira dediğim üzere, kimse orta koltuğa oturmak istemiyor.”

“‘Hey, koridordaki koltuğumla mı yoksa penceredeki koltuğumla mı takas yapmak istersin?’ diye sorabilirsiniz. Size ‘Evet’ diyecekler. Ve sonra hala yan yana oturabilirsiniz” dedi.

950.000 seferden fazla izlenen görüntüye yorum yapan birçok kişi, ipucunu paylaştığı için Janelle’e teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir