TÜRSİD temsilcileri Eskişehir’de buluştu

ESKŞEHİR (İGFA) – Türkiye’de kent içi raylı sistem hizmeti veren tüm kurum ve işletmelerin temsilcileri Eskişehir’de bir ortaya geldiler.

ESTRAM’ın mesken sahipliği yaptığı toplantıda kurumların işletme bazındaki mevcut durumları, yeni projeleri, farklı deneyimleri yapılan konuşmalar ve sunumlar eşliğinde iştirakçilerle paylaşıldı.

Program dahilinde yaşanan sıkıntılar, tahlil uygulamaları ve bilgilendirmelerinde yapıldığı toplantı sonrasında Eskişehir’in hem mesleksel hem de turistik yerleri tanıtıldı. TÜRSİD üyeleri birinci olarak ESTRAM Genel Müdürlüğü ve bakım tamir merkezi atölyesini ziyaret ettiler. Burada ESTRAM’ın çalışma sistemini inceleyen ve bilgi alan heyet daha sonra Tarihi Odunpazarı Bölgesi’nde bulunan Büyükşehir Belediyesi’nin tematik müzelerini gezdiler.

TÜRSİD üyeleri düzenlenen toplantının çok verimli halde tamamlandığını, iki gün süren Eskişehir programının bilgi ve tecrübe paylaşımı açısından çok değerli olduğunu tabir ederek başarılı mesken sahipliği hasebiyle ESTRAM’a teşekkür ettiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir