Ryan Kent için “Fenerbahçe” iddiasına yanıt

Fenerbahçe’nin gündeminde olan Rangers’ın kanat oyuncusu Ryan Kent’in transfer durumuyla ilgili İskoç kulübünün hocası Michael Beale bir açıklama yaptı. Dönem sonunda kontratı bitecek olan Ryan Kent’in öteki kulüplerle görüşmekte özgür olduğunu belirten Beale, İngiliz futbolcunun Fenerbahçe’ye transfer olacağı argümanlarını ise gerçekçi bulmadığını söyledi.

Fenerbahçe’nin Rangers’ta forma giyen Ryan Kent’i transfer etmek istediği tezleri üzerine İskoç kulübünün teknik yöneticisi Michael Beale’den bir açıklama geldi.

“DİĞER KULÜPLERLE KONUŞMAKTA ÖZGÜR”

Teknik yönetici Beale, Kent ile birlikte dönem sonunda mukavelesi bitecek olan Alfredo Morelos’a yeni kontrat teklifinde bulunmadıklarını belirterek, “İkisi için de bir mukavele teklifi yapmadık. Her ikisi de bir müddettir öteki kulüplerle konuşmakta özgür. Onlarla konuşma yaptık ve ne olması gerektiği konusunda karşılıklı olarak hem fikiriz” diye konuştu.

“GERÇEK OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM”

Beale, İngiliz futbolcunun Fenerbahçe’ye transfer olacağı haberleriyle ilgili bir soruya ise “Bunda rastgele bir gerçeklik olduğunu düşünmüyorum” karşılığını verdi.

29 LİG MAÇINDA 3 GOL, 10 ASİST

Liverpool altyapısından yetişen Ryan Kent 2019 yılından beri Rangers’ta forma giyiyor. 26 yaşındaki futbolcu bu dönem İskoç kulübü formasıyla çıktığı 29 lig maçında 3 gol atarken, 10 sefer de asist yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir