İngiltere’de Masuaku yorumu: Bizi şaşırtmadı

Beşiktaş’ın bu sezonki transferlerinden biri olan Arthur Masuaku, Trabzonspor maçında yaptığı yanılgı ile gole sebebiyet vermişti. Demokratik Kongolu futbolcu ile ilgili West Ham United taraftarlarından tenkitler geldi.

‘MASUAKU BİZİ ŞAŞIRTMADI’

Masuaku’nun Trabzonspor maçında yaptığı yanılgı West Ham United’a yakın spor sitelerinde de haber oldu. Kelam konusu haber ile ilgili olarak kimi West Ham United taraftarları, ‘Masuaku’nun kusuru bizi şaşırtmadı. West Ham’da vasatı aşamadı. Gitmesi de hakikat tercihti’ yorumunu yaptı.

MASUAKU’YA EKİP ARKADAŞLARINDAN DESTEK

Trabzonspor maçı sonrasında soyunma odasında çok üzgün olan Arthur Masuaku’ya başta Rachid Ghezzal ve Salih Uçan olmak üzere ekip arkadaşları takviye verdi. Masuaku, bu kusur sebebiyle hem teknik heyet hem de futbolculardan özür dilemiş, sonrasında da toplumsal medyadan bir özür iletisi paylaşmıştı.

ADA YOLU KAPALI

İngiliz basınında geride bıraktığımız haftalarda Arthur Masuaku’ya West Ham’a dönüş yolunun kapalı olduğu yazılmıştı. Beşiktaş şayet mutlu kalırsa futbolcunun 2.2 milyon euro verip bonservisini alabilecek. Lakin; Ismael idare ile yaptığı görüşmede, ‘Önce performansını ligin genelinde görelim, ona nazaran karar veririz’ raporunu iletmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir