Gökhan Akça adaylığını açıkladı

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Gökhan Akça dün Aşağı Zaferiye Mahalle Muhtarlığı adaylığını düzenlediği bir kahvaltılı basın toplantısı ile açıkladı.

Ticaret Borsası Binası’ndaki Birinciyim Event Toplantı Balo Salonu’nda gerçekleşen toplantıya azaları ile katılan Akça, burada yaptığı konuşmada öncelikle basın mensuplarının 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutladı ve daha sonra adaylığı ile ilgili bir açıklama yaptı.

Akça ’nın açıklaması şöyle: “Doğup, büyüdüğüm, esnaflık yaptığımız Aşağı Zaferiye Mahallemize hizmet etmek için bizde varız demek için takımım ve ben Muhtarlık Adaylığımı açıklıyoruz.Mahalle halkımız takdir eder, bizlere mühürü almayı nasip ederse mahallemizin mahalle halkının kazanacağı muhtarlığın farkını hissedeceği bir devri daima birlikte yaşayacağımızı umut ediyorum .

Aşağı Zaferiye Mahallemizin muhtaçlığı olan taze kanı, yıllardır mahallenin muhtaçlık duyduğu hizmeti, vatandaşlarla iç içe bir formda mahallemize sunmak için bu misyona talibiz . Aşağı Zaferiye Mahallemizin bir evladı olarak ben ve grubum elini taşın altına koymaktan çekinmeden hizmet etmek için aday oluyoruz. Keşan’ımızın en esaslı mahallelerinden olan Aşağı Zaferiye Mahallemizin tarihine ve geçmişine yakışır,el ele hizmet için oylarınıza talibiz. Sıkıntıları, eksikleri biliyoruz ve bu sıkıntıların tahlili için siz pahalı mahalle halkımızdan 31 Mart 2024 Mahalli yönetim genel seçimlerde desteklerinizi bekliyoruz.”

Akça, aza adaylarının da Mehmet Ertürk, Nuran Çelik, Cemal Şahit, Müjdat Arhatır, Salih Bulut, Aziz Çalen, Mustafa Çakır, Sıtkı Tokmak olduğunu belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir