Demet Özdemir’den ‘mutluyum’ pozu

Oğuzhan Koç’la evliliği 8 ayda sona eren Demet Özdemir, ayrılık sürecinde kendini işine vermişti. Rol aldığı dizinin dönem finali çekimlerinin akabinde arkadaşlarıyla Yunanistan’a giden ünlü oyuncu, sevinçli pozlarını toplumsal medyada paylaştı.

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler…

KİTABA NAZARAN PLAN YAPIYORUM

Nebahat Çehre evvelki gün Nişantaşı’ndaydı. Usta oyuncu, “Kitap okumayı çok seviyorum. Bu orta ‘Yabancı Yalnızlık’ diye bir kitaba başladım, çok etkilendim” dedi.

Çehre, Kuzey Toprak’ın yazdığı kitabı toplumsal medyada da tavsiye etti: “2 gündür elimden düşüremedim, o denli ki kitaba nazaran plan yapar oldum.” (Deniz BOY)

YENİDEN VİZYONDA

Şubat ayında yaşanan zelzele felaketi nedeniyle vizyondan kaldırılan “Prestij Meselesi” filmidün tekrar gösterime girdi.

Filmin senaristi ve direktörü Mahsun Kırmızıgül, evvelki gün Kanyon’da oyuncularıyla bir ortaya geldi. Daima birlikte sineması izleyen grup, öncesinde basın mensuplarına poz verdi. “Prestij Meselesi”, Mahsun Kırmızıgül, Özcan Deniz ve Haluk Levent’in şöhret seyahatini husus alıyor. (Deniz BOY)

14 YIL SONRA YENİ ALBÜM

 Son albümü “Emanet”i 2009’da yayınlayan, akabinde single’lara yönelen Zerrin Özer, yeni bir albüm için tekrar stüdyoya girdi.

Kariyerinin 48’inci yılını kutlayan Özer, dinamik ve tanınan müziğin trendlerini yakalayan bir albüm yapacağını söyledi: “Z nesli ve bizim jenerasyon bu yaz benim müziklerimi dinleyecek.”

SU ÇOK SOĞUK

Ünlü oyuncu Gizem Karaca, yaz dönemini açtı. Karaca, beyaz bikinisi ile tekneden denize girdi.

Oyuncu, yeni karelerini şu notla beğeniye sundu: “Açılış yapılmıştır ancak su çok soğuk.”

AMELİYAT SONRASI SPOR

Kerem Bürsin’e bel fıtığı tanısı konulmuş ve oyuncu ameliyat olmuştu. Bürsin, 3 ay sonra spora başladı.

Oyuncu, spor eğitmeni Zülfiye Çakır’la anlarını da toplumsal medya hesabından paylaştı: “Ameliyat sonrası birinci idman ve her zamanki üzere hocam hiç acımadı.”

KATY PERRY CEYLO

Ceylan, yeni klibi için imaj tazeledi. Ünlü türkücü bu sefer de dünyaca ünlü müzikçi Katy Perry’i andıran pembe saçlarıyla dikkat çekti.

Ceylan, klip çekiminden karelerini toplumsal medya hesabından şu notla paylaştı: “Katy Perry Ceylo.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir